Kullanım Koşulları, İptal İade ve Satın alma

Lisansların ve Üyeliklerin Aktif Edilmesi

Her yazılım satışından sonra satın alınan yazılıma bir lisans numarası tanımlanır. Her yazılım, yalnızca bu lisans numarası ile çalışmaktadır.Yazılım açılıp, lisans numarası girildiğinde lisans aktif olur. Bu süreden sonra girilen lisans numarası yalnızca girilen bilgisayarda ve girilen yazılımda kullanılacaktır.Her Web Sitesi üzerinden çalışan hizmet için Üyelik satın alarak belirlediğiniz veya belirlenen kullanıcı adı ve şifre ile üyeliğinize giriş yapıp hizmeti kullanmaya başlayabilmektesiniz.

Lisansların/Üyeliklerin İptal Edilmesi

Aktif edilen hiç bir lisans iptal edilmemektedir. Lisansların iptali yalnızca aktif edilmeden önce yapılır.Web sitesi üzerinden çalışan hizmetlerimiz için Üyelik satın aldıkdan sonra kullanıcı adınız ve şifreniz ile hizmetlerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz, Web üzerinden çalışan hizmetimizi satın aldıkdan sonra memnuniyetsizlik veya kullanmada sorun yaşama gibi durumlarda üyelik satın aldığınız tarihten itibaren 2 gün içinde paranızı iade isteyebilirsiniz bu süreden sonra üyelikten cayma ve iade isteme söz konusu olmayacaktır.

Para İadesi

Aktif edilen hiç bir lisans bedeli, hiç bir şartta (kaynak/alt yapısını kullandığı web sitelerinin sonlanması dahil) kullanıcıya iade edilmemektedir. Para iadesi yalnızca lisans girişi hiç yapılmamış, aktif edilmemiş lisanslara yapılır.Lisansı aktif edilmiş hiç bir ürünün Tüketici Hakem Heyetince cayma hakkı geçerli sayılmamaktadır.

Web sitesi üzerinden çalışan hizmetlerimiz için Üyelik satın aldıkdan sonra kullanıcı adınız ve şifreniz ile hizmetlerimizi kullanmaya başlayabilirsiniz, Web üzerinden çalışan hizmetimizi satın aldıkdan sonra memnuniyetsizlik veya kullanmada sorun yaşama gibi durumlarda üyelik satın aldığınız tarihten itibaren 2 gün içinde paranızı iade isteyebilirsiniz bu süreden sonra üyelikten cayma ve iade isteme söz konusu olmayacaktır.