Hizmet Şartları

Aşağıdaki hizmet koşullarındaki herhangi bir ihlâl, önceden haber vererek veya vermeksizin SosyalMedyaProgramı tarafından hizmetinizin iptali de dâhil olacak yaptırımlara yol açacaktır.

Temel Kavramlar

Satın alınan yazılımları T.C. yasalarına uygun olmayan biçimde kullanmak yasaktır.Spam yapmak, diğer kullanıcıların zararlı yönde etikleneceği şekilde kullanmak yasaktır.Her yazılım yalnızca tek bilgisayar üzerinde kullanılabilir. Aksi şekilde kullanmak, kullanmaya çalışmak yasaktır.Her yazılım tanımlanan lisans numarası ile çalışmaktadır.

Şifreler

Hizmetlere ve bütün aktivite ya da eylemlere erişmek için kullandığınız şifrenizin korunmasında sorumluluk size aittir. Hesaplarınızla “güçlü” şifreler kullanmanızı öneririz. SosyalMedyaProgramı yukarıdaki koşullara uymamanızdan kaynaklanan kayıp ve hasarlar için sorumlu olamaz ve olmayacaktır.

Telif Hakkı Politikası

SosyalMedyaProgramı adı altında satışa sunulan tüm programlara ait tüm başlık ve telif hakları Tarçın Medya Grubuna aittir.

Bitiş Şartları

Her lisans belli bir süre kullanıma göre açılmaktadır. Kullanım süresi dolan lisans kullanılamaz hale gelir. Bu tarihten sonra kullanıcı sözleşmeyi fesih edebilir. SosyalMedyaProgramı.Com web sitesini ve ürünlerini kullanan her kullanıcı hizmet şartlarını kabul etmiş sayılmaktadır.